O nás

 

Název:  Tenisový klub Čelákovice, spolek

U Kapličky 1705

250 88 Čelákovice

IČO: 18622879

Banka: Česká spořitelna, a.s.

č.ú. 0424476379/0800

 

 

Výkonný výbor na období 2020-2024:

Jaroslav Uher – předseda

Členové výboru:

Zuzana Vavrošová, Barbora Suková, Miroslav Kodera, Aleš Rikl, Zbyněk Fišer, Luboš Soukup

Revizní komise: Táňa Hozmanová, Irena Götzlová, Karolína Šuráňová
 

 

Tenisový klub Čelákovice, spolek navazuje na tradici prvorepublikového tenisového klubu Čelákovice, který byl založen dne 6. července 1930 pod názvem Tenisový klub LTK 1930. V letech 1956 – 1991 existoval tenisový klub v Čelákovicích pod názvem SPARTAK Čelákovice. Tenisový klub Čelákovice, spolek se hlásí k tradicím tělovýchovné jednoty a sportu v Čelákovicích a stává se pokračovatelem a garantem zachování myšlenek a výsledků svých předchůdců.

 

Tenisový klub Čelákovice, spolek je dobrovolnou zájmovou organizací, která sdružuje zájemce o aktivní využití svého volného času.

 

Název spolku zní: Tenisový klub Čelákovice, spolek

 

Spolek vystupuje navenek a činí veškeré právní úkony pod svým názvem.

 

Sídlo spolku Tenisový klub Čelákovice je na adrese: U Kapličky 1705, Čelákovice, PSČ 250 88.

 

V areálu tenisového klubu se nachází 6 antukových dvorců, tréninková zeď, kurt pro malé tenisty a klubovna se sociálním zařízením a občerstvením.

 

Informace a kontakt na tkcelakovice.cz

 

Tenisový klub se snaží vychovávat nové generace tenistů a celkově žije sportovně – společenským životem. Členové klubu se pravidelně schází pro sport, pobavení, ale i proto, aby vlastními silami udržovali celý areál, který má cca 10.000m2 a kromě dvorců převážně zelené plochy s vlastní budovou klubovny.

 

TK každoročně pořádá několik turnajů nejen pro mládež. Pro členy nejznámější je Memoriál Ládi Pánka, což je klubový turnaj členů ve čtyřhře a je vzpomínkou na jedno z nestorů čelákovického sportu a dlouholetého aktivního hráče a správce klubu, který tenisovým klubem žil.

 

Tenisový klub obhospodařuje vlastní majetek zejména z příspěvků svých členů, dále klubu finančně pomáhá Město Čelákovice a pár dalších sponzorů, kterých si klub nesmírně váží.